Budget-filter
Koopwoningen onder €300.000 in Amersfoort
5 actieve listings met vraagprijs tot en met €300.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €300.000 in Amersfoort
Voor een budget tot €300.000 zijn er momenteel 5 koopwoningen in Amersfoort. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Amersfoort is € 525.000 (€ 5.056/m²). Een woning van circa 59 m² past dus rond uw bovengrens van €300.000.
Wijken in Amersfoort
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt | 67 | 3 | D | € 300.000 | € 4.478 |
| Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. | 69 | 3 | B | € 300.000 | € 4.348 |
| Gravin van Burenlaan 31 Juliana van Stolberg | 45 | 2 | C | € 285.000 | € 6.333 |
| Bredesteeg 13 Coninckstraat e.o. | 45 | 1 | C | € 285.000 | € 6.333 |
| Schimmelpenninckstraat 4 Schimmelpenninckbuurt | 21 | 2 | B | € 190.000 | € 9.048 |