Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Altena
19 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Altena
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 19 koopwoningen in Altena. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Altena is € 492.500 (€ 4.070/m²). Een woning van circa 123 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Altena
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Molenhof 56 Aalburg | 105 | 6 | C | € 492.500 | € 4.690 |
| de Vlijt 23 Aalburg | 138 | 5 | C | € 485.000 | € 3.514 |
| Korenmolen 46 Meeuwen | 139 | 5 | A | € 475.000 | € 3.417 |
| Verzetsplein 11 Veen | 116 | 5 | A | € 465.000 | € 4.009 |
| Prinses Beatrixlaan 14 Nieuwendijk | 92 | 3 | C | € 450.000 | € 4.891 |
| Jachtsloot 35 Hank | 112 | 5 | C | € 439.000 | € 3.920 |
| Philips van Nassaustraat 1 Sleeuwijk west | 102 | 4 | A | € 435.000 | € 4.265 |
| Raadhuislaan 2 Vervoornepolder zuid | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | 5 | C | € 400.000 | € 2.920 |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | 5 | B | € 399.000 | € 3.298 |
| Molenhof 39 Aalburg | 71 | 3 | A | € 395.000 | € 5.563 |
| Hoogstraat 20 Centrum Werkendam | 95 | 3 | C | € 385.000 | € 4.053 |
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | 4 | D | € 375.000 | € 3.676 |
| Jasmijnstraat 33 Wijk | 113 | 5 | A | € 369.000 | € 3.265 |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | 5 | D | € 365.000 | € 3.147 |
| Laan van Welgelegen 147 Welgelegen | 83 | 5 | A | € 350.000 | € 4.217 |
| Rozenstraat 53 Wijk | 86 | 5 | D | € 350.000 | € 4.070 |
| Havenstraat 48 Burchtpolder | 86 | 4 | D | € 349.000 | € 4.058 |
| Bagijnestraat 1 Woudrichem noord | 55 | 2 | G | € 250.000 | € 4.545 |