databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Albrandswaard

13 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Albrandswaard

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Albrandswaard

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 13 koopwoningen in Albrandswaard. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Albrandswaard is € 699.000 (€ 4.649/m²). Een woning van circa 215 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Albrandswaard

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
F. van der Poest Clementlaan 51 Beatrixstraat 266 7 C € 899.000 € 3.380
Landjonker 37 Landweg 175 7 A € 865.000 € 4.943
Molendijk 37 Rhoon Noord 100 4 E € 839.000 € 8.390
Piet Mondriaan Allee 26 Rhoon-Zuidoost 156 5 A € 820.000 € 5.256
Molendijk 55 Rhoon Noord 122 4 A € 720.000 € 5.902
Wilhelmina Geevestraat 18 Poortugaal Zuid 128 6 C € 699.500 € 5.465
Landjonker 61 Landweg 157 5 A++ € 699.000 € 4.452
Molendijk 59 Rhoon Noord 126 5 C € 685.000 € 5.437
Ghijseland 254 Ghijseland 131 5 B € 609.000 € 4.649
Hovenier 63 Rhoon Noord 120 5 C € 545.000 € 4.542
Ghijseland 57 Ghijseland 135 5 F € 489.000 € 3.622
Maurits Escherlaan 36 Rhoon-Zuidoost 110 5 A € 475.000 € 4.318
P. Groenenboomstraat 14 Park Rhoon 103 5 E € 389.000 € 3.777